Homicide Hunter: Lt. ... | Il lavoro nella giurisprudenza – Ottobre 2018 | Élite Stagione 1
UnixMusic Official

UnixMusic Official

Vor 4 Tage

ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Stream & Download: fanlink.to/Kthema
Music: Irkenc Hyka
Lyrics: Endrit Mumajesi (MUMA)
Mix & Master: JoJo

Irkenc on Instagram : smarturl.it/Irkenc
Irkenc on Facebook : smarturl.it/IrkencHyka
#irkenc #kaltrinaselimi #kthema

irkencirkenc hykabaladyll limanionimakaltrina seliminora istrefitymi dashnisimagine filmspremiereproductionlifestylefacebookinstagramshqipalbaniafamousyoutube

KOMMENTARE
Xhoana Cullhaj
Xhoana Cullhaj Vor 7 Stunden
Kush tjetër po pret nji bashkëpunim me ylli limani? 😍😍 Always the best ❤ lov u
Lulkuqe
Lulkuqe Vor 7 Stunden
👍🏻
It's V
It's V Vor 10 Stunden
Kte keng e degjoji 100 here ne dit dje me pelqen shum
EGLI
EGLI Vor 11 Stunden
Super fare
bella dream
bella dream Vor 11 Stunden
😚😚😚❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤💔💔💔💔❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤💔💔💔💔💔💔💔💔💔
Valmira Rudaj
Valmira Rudaj Vor 11 Stunden
Sehr schön Kaltrina Selimi😍💎
Geraldina Dushku
Geraldina Dushku Vor 12 Stunden
Wau super kenge dhe super ze bravo irkenc suksese ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
Viola viola
Viola viola Vor 12 Stunden
😘😘😘🤗🤗🤗👏👏👏👏
Joshua Mink
Joshua Mink Vor 13 Stunden
Langweilig
Lumturie Vehapi
Lumturie Vehapi Vor 15 Stunden
Teper e bukur kenga muzika kreit prefeckt nuk ngopem se degjuari👌👌👌 I love you Kaltrina 😘😘👏👏⭐⭐
Drin Memeti
Drin Memeti Vor 18 Stunden
Super bashkëpunimi 👍
Adi Adi
Adi Adi Vor 19 Stunden
Eh si gjithmon keng keng qe te kenaq shpirti ben Irkenc Hyka bravo 👏👏 flm qe na dhuron kaq keng te bukura 😘😘 love you 😍😍
Massimo Di Monte
Massimo Di Monte Vor 20 Stunden
Shume e bukur kjo kenge .
era 99
era 99 Vor 20 Stunden
irkenc si gjithmon i mrekullueshem me kenget qe kendon ❤❤❤
bona zenelaj
bona zenelaj Vor 22 Stunden
😢😢
Berisha Berish
Berisha Berish Vor Tag
e mir aa....
Bahri Ujupi
Bahri Ujupi Vor Tag
super hit
Trap
Trap Vor Tag
How the fuck did it go to #1?
Mattsson 1
Mattsson 1 Vor Tag
Nul
Redi Stiven
Redi Stiven Vor Tag
Nuk na zhgënjen asnjehere gjithmonë kenaqesi të degjosh zerin e ketij djali vertet të talentuar 🌞
Bekim Sefedini
Bekim Sefedini Vor Tag
Kallne ma shpesh
ASK55
ASK55 Vor Tag
Woaw this guy is hottttt
diese _Kurdin01
diese _Kurdin01 Vor Tag
Deutsche???😅😂❤️
Voca itali
Voca itali Vor Tag
Ohh Shum kenge e qellume 💔👁💘👍👑🍰⭐🙏🙏👏👏👏👏
Nora Nora
Nora Nora Vor Tag
i loveee it
Lannda Ak
Lannda Ak Vor Tag
Kaltrina 👌👌❤
Mergim Hasanaj
Mergim Hasanaj Vor Tag
Dëgjoje këngën në spotify open.spotify.com/user/31revyagh3vqw6cfwesrsyg7fpee/playlist/0PObB1lv4Ok0wj2shL8Iug?si=ErEJXbBhSSmkFvJdO42ZCQ
Ajni Xhesi
Ajni Xhesi Vor Tag
Je kengetari im i preferum..kenget e tua te prekin ne zemer . Hallall lart e me lart
Loreta Gashi
Loreta Gashi Vor Tag
Une Jam italiana po di me foto ship
Loreta Gashi
Loreta Gashi Vor Tag
Sum i biker osht a po
jam ajo
jam ajo Vor Tag
Irkenc emer interesant ki 👏Bravo per muziken po spotti jo i mire 👎
Miranda Kasa
Miranda Kasa Vor Tag
Bravo IRKENC HYKA
Mevi Shehu
Mevi Shehu Vor Tag
Nje nga ato kenget qe e degjon mengjes , dreke , darke edhe nuk te merzitet. Very beautiful song ♥️
S U P R E M Ez
S U P R E M Ez Vor Tag
I like this song! Like if you do too!
Mirsad Rexhaj
Mirsad Rexhaj Vor 7 Stunden
Kombinim Fantastik!
Clarek Milina
Clarek Milina Vor Tag
♥♥♥♥♥
leo-luca team
leo-luca team Vor Tag
Für alle deutsche schaut mal bei meinem Kanal vorbei ich rape und bin 12 schaut bitte vorbei
DIVA 4EVER
DIVA 4EVER Vor Tag
Mbaresi dhe tek kjo keng
signorina ciao ciao
signorina ciao ciao Vor Tag
super super👍👏👏👏
Anna Konomi Troka
Anna Konomi Troka Vor Tag
Sa bukur
Vali Dora h
Vali Dora h Vor 2 Tage
Favorite 🎶🎵🔊
Atlantis Art
Atlantis Art Vor 2 Tage
J'aimes assez bien même si je comprend pas vôtre langues
Atlantis Art
Atlantis Art Vor 2 Tage
💙
Nantia Ever
Nantia Ever Vor 2 Tage
Sokol Shqipe
Sokol Shqipe Vor 2 Tage
Akoma po vuaj 😔
Anxhela Hysa
Anxhela Hysa Vor 2 Tage
Super keng ❤️❤️
Eraldo Xhelili
Eraldo Xhelili Vor 2 Tage
Irkenc, faleminderit që riktheve përsëri këngëtaren Kaltrina Selimi në muzikë. Dhe për ne fansat që duam zërin, këngët, muzikën tënde bëhu më prezent me intervista në gazeta, radio & televizion. Duam të njohim më shumë Irkencin.
HR 13
HR 13 Vor 2 Tage
BIG BIG. Love from Croatia! Obozavam pjesmu! ❤️❤️❤️❤️
Ndero Lima
Ndero Lima Vor 2 Tage
Vetëm njerzit e shkolluar dhe artista te vertet te muzikes mund ta bejne nje keng te tillë , keng e bukur e klasit te pare qe nuk pershkruhet me fjal , gjithcka perfekt teksti dhe melodia . Ju lumtë
Mirjana Morina
Mirjana Morina Vor 2 Tage
Komplimente per kenget Irkenc si gjithmone na kenaq , suksese e gjithmone lart e me lart 🤗☺
Samire Pllana
Samire Pllana Vor 2 Tage
Teper mire hitttttt ju pershendes
Petro Xhori - Kush ( Official Video )
UnixMusic Official
Vor 13 Tage
Dani & Bes Kallaku - O bir
Bes Kallaku
Vor 10 Tage
JENNIE - 'SOLO' M/V
BLACKPINK
Vor 20 Stunden
Miriam Cani - Ne parajse (Official Video HD )
AlbanSkenderajMusic
Vor 3 Tage
Irkenc Hyka - Si Un (Official Video)
UnixMusic Official
Vor Monat
Blero ft Ylber Osmani - A e din
BleroOfficial
Vor 26 Tage
Olta Boka ft. Stiv Boka - Atij/Asaj
UnixMusic Official
Vor 11 Monate
60 SEKONDA - KALTRINA SELIMI
PriveKlanKosova
Vor 2 years
Butrint Imeri - Kush?
AVD Digital
Vor 21 Tag
YOU  BASIL VALDEZ
LeoTV
Vor 9 years
Irkenc Hyka - Tymi Dashnis ( Official Video )
UnixMusic Official
Vor 8 Monate
Enis Bytyqi - Marak
AVD Digital
Vor 13 Tage
Valza - Mon Ami (Official Video)
MIXEY MUSIC
Vor 4 Tage